Πιστοί στο ραντεβού της Μ. Παρασκευής ήταν και φέτος οι παλαίμαχοι Άνω και Κάτω Πόλης στο γήπεδο της Παναχαϊκής.
Πριν το φιλικό τιμήθηκε η μνήμη των: Γιώργος Σπυρούλιας (παράγοντας σε ΕΠΟ, ΕΠΣΑ και Αναγέννηση Ψαθοπύργου), Γιάννης Πολιτάκης (παλαιός πρόεδρος του ΑΠΣ Πάτραι), Γιάννης Ζαφειρόπουλος-Λάρας (παλαίμαχος Θύελλας Πατρών), Μίμης Φωτιάδης (παλαίμαχος Απόλλων Πατρών), Νίκος Μπογονικολός (Δημοσιογράφος), Γιάννης Κότσαλης (παλαίμαχος ΑΠΣ Πάτραι), Ανδρέας Βαβάτσικος (παλαίμαχος ΑΠΣ Πάτραι-Αχιλλέα Πατρών), Κώστας Σωτηρόπουλος (παλαίμαχος Απόλλωνα Πατρών-ΑΠΣ Πάτραι).
Δείτε φωτογραφίες του Δημήτρη Σαρρή:
![](https://sportfmpatras.gr/wp-content/uploads/2023/04/336508235_616232893341884_7864222647568561790_n-1024x768.jpg)
![](https://sportfmpatras.gr/wp-content/uploads/2023/04/337299330_742007617582950_5498730903563278162_n-1024x768.jpg)
![](https://sportfmpatras.gr/wp-content/uploads/2023/04/341085245_757901019133891_316580225706230518_n.jpg)
![](https://sportfmpatras.gr/wp-content/uploads/2023/04/341097217_255745803558397_8984051336963148075_n.jpg)
![](https://sportfmpatras.gr/wp-content/uploads/2023/04/336382560_623977082438996_7614429554957051611_n.jpg)
![](https://sportfmpatras.gr/wp-content/uploads/2023/04/336382681_649381583667045_372963582968477084_n.jpg)
![](https://sportfmpatras.gr/wp-content/uploads/2023/04/336385349_3095035500790587_8255127794475607126_n.jpg)
![](https://sportfmpatras.gr/wp-content/uploads/2023/04/336385550_768884698074211_8076586465346928438_n-1024x768.jpg)
![](https://sportfmpatras.gr/wp-content/uploads/2023/04/336385670_1214475342772226_5354719759623168527_n.jpg)
![](https://sportfmpatras.gr/wp-content/uploads/2023/04/336386540_522524496752347_82608951268175404_n.jpg)
![](https://sportfmpatras.gr/wp-content/uploads/2023/04/336386863_1024273178553562_9205047518788673911_n.jpg)
![](https://sportfmpatras.gr/wp-content/uploads/2023/04/336389412_1624040491396077_4205017343500497119_n.jpg)
![](https://sportfmpatras.gr/wp-content/uploads/2023/04/336393766_583172100439284_7547885934095316702_n.jpg)
![](https://sportfmpatras.gr/wp-content/uploads/2023/04/336403369_1816251092102912_7150867263206901237_n.jpg)
![](https://sportfmpatras.gr/wp-content/uploads/2023/04/336414162_117004734694904_8983477637350850429_n.jpg)
![](https://sportfmpatras.gr/wp-content/uploads/2023/04/336455564_2513494808798607_8146847199472831935_n.jpg)
![](https://sportfmpatras.gr/wp-content/uploads/2023/04/336465066_241762318348904_7382191904934197792_n.jpg)
![](https://sportfmpatras.gr/wp-content/uploads/2023/04/336466921_3356059454657199_4363624276987337718_n.jpg)