Συγκεκριμένα ο Σταύρος Άνεμος και ο Κώστας Σουφλιάς που αποχώρησαν από τη Λέσβο, λόγω σπουδών εδώ και λίγες ημέρες ανήκουν στην Πατρινή ομάδα βρίσκοντας εκεί το Ρόλι Χαμζαλάρι που στο παρελθόν έχει αγωνιστεί στην Κ-17 της ΑΕΛΚ και στον Όλυμπο Αγιάσου.
![](https://patragoal.gr/wp-content/uploads/2021/10/as.gif)
Ο Σταύρος Άνεμος ιός του Ιωάννη αποχώρησε από τον Όλυμπο Αγιάσου για να σπουδάσει στο Οικονομικό τμήμα του πανεπιστημίου Πατρών. Ο Κώστας Σουφλιάς παράλληλα με τη δημοσιογραφία σπουδάζει στην Φιλοσοφική σχολή του πανεπιστημίου της Αχαϊκής πρωτεύουσας και έτσι άφησε τον αγαπημένο του Αλκιβιάδη που αγωνίστηκε για δυόμιση χρόνια.
![](https://patragoal.gr/wp-content/uploads/2021/09/eglikada.gif)