Ο Ανδριανός στο Καλαμάτα-Επισκοπή

Ο Κώστας Ανδριανός της ΕΠΣ Αχαΐας ορίσθηκε να διευθύνει την αναμέτρηση στο Δημοτικό στάδιο Παραλίας Καλαμάτας ανάμεσα στην τοπική ομάδα και την Επισκοπή για την 3η αγωνιστική της Football League. Βοηθοί του θα είναι οι Κακαφώνης, Καραλής από Αχαΐα και Ηλεία αντίστοιχα, ενώ τέταρτος θα είναι ο Παναγιώτης Καδδάς επίσης από την Αχαΐα.

Αναλυτικά οι διαιτητές της 3ης αγωνιστικής και στους δύο ομίλους:

Νότιος Όμιλος

Σάββατο (03/04)
12:00 Σπάρτη – Ρόδος
Διαιτητής: Τσουκαλάς (Αθηνών)
Βοηθοί: Αθανασοπούλου (Μεσσηνίας) – Χριστοδούλου (Ημαθίας)
4ος: Κατοίκος (Αθηνών)
Παρατηρητής: Κυρίου (Αρκαδίας)

Κυριακή (04/04)
14:00 Σαντορίνη – Αιγάλεω
Διαιτητής: Ματσούκας (Αιτωλοακαρνανίας)
Βοηθοί: Τσιλίκας (Αιτωλοακαρνανίας) – Παγουρτζής (Πειραιά)
4ος: Πουλόπουλος (Πειραιά)
Παρατηρητής: Παστρωμας (Δυτικής Αττικής)

15:00 Νίκη Βόλου – Ιάλυσος
Διαιτητής: Λάμπρου (Εύβοιας)
Βοηθοί: Καλύβας (Φθιώτιδας) – Δελής (Βοιωτίας)
4ος: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)
Παρατηρητής: Ευθυμιάδης (Πιερίας)

14:00 Καλαμάτα – Επισκοπή
Διαιτητής: Ανδριανός (Αχαΐας)
Βοηθοί: Κακαφώνης (Αχαΐας) – Καραλής (Ηλείας)
4ος: Καδδάς (Αχαΐας)
Παρατηρητής: Σπυράκης (Λακωνίας)

15:00 Ασπρόπυργος – Καλλιθέα
Διαιτητής: Τζαμουτζαντώνης (Χίου)
Βοηθοί: Κωνστάντιος (Εύβοιας) – Βιτσεντζάτος (Ανατολικής Αττικής)
4ος: Δραγάτης (Ανατολικής Αττικής)
Παρατηρητής: Μάνθος (Αχαΐας)

Βόρειος Όμιλος – Κυριακή (04/04)

15:00 Απόλλων Πόντου – Καβάλα
Διαιτητής: Μπαϊλής (Πρέβεζας/Λευκάδας)
Βοηθοί: Σκορδίλης (Κέρκυρας) – Μάνος (Λάρισας)
4ος: Τσιοφλίκη (Λάρισας)
Παρατηρητής: Κουζάκης (Θεσσαλίας)

15:00 Ολυμπιακός Βόλου – Βέροια
Διαιτητής: Τάσης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Διαμαντής (Ηπείρου) – Δέλλιος (Πέλλας)
4ος: Γιουματζίδης (Πέλλας)
Παρατηρητής: Σταμούλης (Μακεδονίας)

15:00 Πιερικός – Θεσπρωτός
Διαιτητής: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)
Βοηθοί: Βογιατζής (Καρδίτσας) – Νταβέλας (Μακεδονίας)
4ος: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)
Παρατηρητής: Κρικης (Τρικάλων)

15:00 Αλμωπός Αριδαίας – ΑΕΠ Κοζάνης
Διαιτητής: Τακίδης (Κιλκίς)
Βοηθοί: Τυριακίδης (Μακεδονίας) – Μποζατζίδης (Μακεδονίας)
4ος: Δραγούσης (Κιλκίς)
Παρατηρητής: Λιόλιος (Λάρισας)

15:00 Τρίγλια – Πανσερραϊκός
Διαιτητής: Στάμος (Αθηνών)
Βοηθοί: Νικολάου (Αθηνών) – Βρούζος (Πιερίας)
4ος: Πολυχρόνης (Πιερίας)
Παρατηρητής: Καρακελίδης (Πέλλας)