Σε μία όμορφη, οικογενειακή συγκέντρωση που πραγματοποιήθηκε την Τρίτη το βράδυ στην ψησταριά “Ο Βασιλιάς της Γεύσης” στο Σούλι ο Παναχαϊκός έκοψε τη Βασιλόπιτα για το 2024.
![](https://patragoal.gr/wp-content/uploads/2024/02/426490226_755343456658022_8638836177088197436_n-768x1024.jpg)
Μικροί και μεγάλοι χάρηκαν ακόμα μία όμορφη και οικογενειακή στιγμή, από αυτές που συνηθίζουμε στον Παναχαϊκό. Ο πάτερ Κώστας Τσαγκάρης και ο πάτερ Παντελής Γεωργόπουλος ευλόγησαν την βασιλόπιτα, ευχήθηκαν επιτυχίες στο σύλλογο και μια χρονιά χωρίς τραυματισμούς για τους ποδοσφαιριστές.
![](https://patragoal.gr/wp-content/uploads/2024/02/426117724_1129371611761359_1364707842038816504_n-1024x768.jpg)
Το φλουρί έτυχε στον Ανδρέα Κεπενό, ενώ ο πρόεδρος της ομάδας, Γιάννης Ρήγας μαζί με τη διοίκηση του συλλόγου ευχήθηκαν από την πλευρά τους επίτευξη των στόχων και υγεία σε όλους τους αθλητές.
![](https://patragoal.gr/wp-content/uploads/2024/02/422882017_953472162775973_6015340862032009211_n-1024x768.jpg)
Εμείς από την πλευρά μας τους ευχόμαστε καλή χρονιά, με υγεία για όλους και το “καμάρι” του Σουλίου να επιστρέψει στο γήπεδό του.
![](https://patragoal.gr/wp-content/uploads/2024/02/422851869_3365683873729237_1626389846799789832_n-1024x768.jpg)