Aναλυτικά τα αποτελέσματα και στους δύο ομίλους της Β΄ Κατηγορίας μέσω του www.patragoal.gr:
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Περιβόλα-Σταροχώρι 2-1
Αστραπή Ψαροφαΐου-Δάφνη Πατρών 4-0
Ατρόμητος Λάππα-Άτλας Α.Σ. 3-1
Ικαρος Λακκόπετρας-Φαραϊκός 4-2
Πείρος Ισώματος-Αστέρας Μιντιλογλίου 3-4
Ολυμπιακός Πατρών-Γαλήνη 3-4
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Α.Ε. Αιγίου-Φοίνικας/Ζήριας 0-0
Πετεινοί-Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας 0-4
Αχιλλέας Καμαρών-A.E. Δρέπανου 0-5
Αστέρας Τέμενης-Πανιώνιος/Αχιλλέας 3-4
Φλόγα Ροδιάς-Άβυθος Αιγιάλειας 1-1
Αργυρά Πατρών-Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 2-2
Αυτόνομη Π.Ο.-Απόλλων Εγλυκάδος 0-7
Β’ Κατηγορία (1ος Όμιλος) | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Θέση | Ομάδα | Π | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Β |
1 | Ατρόμητος Λάππα | 27 | 24 | 1 | 2 | 99 | 24 | 73 |
2 | Ικαρος Λακκόπετρας | 27 | 18 | 5 | 4 | 61 | 26 | 59 |
3 | Αστέρας Μιντιλογλίου | 27 | 17 | 5 | 5 | 66 | 19 | 56 |
4 | Αχαϊκός | 27 | 16 | 5 | 6 | 53 | 28 | 53 |
5 | Σταροχώρι | 27 | 14 | 5 | 8 | 53 | 38 | 47 |
6 | Πείρος Ισώματος | 27 | 13 | 5 | 9 | 53 | 42 | 44 |
7 | Γαλήνη | 27 | 12 | 6 | 9 | 43 | 36 | 42 |
8 | Φαραϊκός | 27 | 11 | 6 | 10 | 56 | 52 | 39 |
9 | Ατλάς Πατρών | 27 | 11 | 6 | 10 | 51 | 48 | 39 |
10 | Περιβόλα | 27 | 9 | 8 | 10 | 41 | 49 | 35 |
11 | Πυρσός | 27 | 10 | 5 | 12 | 35 | 39 | 35 |
12 | Αστραπή | 27 | 8 | 8 | 11 | 36 | 41 | 32 |
13 | Δάφνη Πατρών | 27 | 8 | 6 | 13 | 42 | 55 | 30 |
14 | Ολυμπιακός Πατρών | 27 | 6 | 1 | 20 | 30 | 75 | 19 |
15 | Καμίνια | 27 | 3 | 0 | 24 | 18 | 84 | 9 |
16 | Λέων Αλισσού | 27 | 0 | 0 | 27 | 0 | 81 | 0 |
Β’ Κατηγορία (2ος Όμιλος) | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Θέση | Ομάδα | Π | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Β |
1 | Δρέπανο | 27 | 21 | 4 | 2 | 81 | 20 | 67 |
2 | Απόλλων Εγλυκάδος | 26 | 19 | 7 | 0 | 75 | 20 | 64 |
3 | Πανιώνιος/Αχιλλέας | 26 | 19 | 3 | 4 | 80 | 30 | 60 |
4 | Αχιλλέας Καμαρών | 27 | 16 | 5 | 6 | 56 | 38 | 53 |
5 | Φοίνικας Ζήριας | 26 | 11 | 2 | 13 | 44 | 44 | 35 |
6 | ΑΕ Αιγίου | 26 | 10 | 5 | 11 | 55 | 43 | 35 |
7 | ΑΠΣ Ζαβλάνι | 26 | 9 | 8 | 9 | 49 | 39 | 35 |
8 | Αστέρας Τέμενης | 26 | 10 | 4 | 12 | 45 | 52 | 34 |
9 | Αργυρά | 26 | 9 | 6 | 11 | 40 | 35 | 33 |
10 | Φλόγα Ροδιάς | 26 | 10 | 3 | 13 | 42 | 52 | 33 |
11 | ΠΑΟΚ Πάτρας | 26 | 8 | 4 | 14 | 37 | 49 | 28 |
12 | Πετεινοί | 26 | 8 | 3 | 15 | 43 | 61 | 27 |
13 | Απόλλων Συνοικισμού | 26 | 8 | 2 | 16 | 32 | 59 | 26 |
14 | Αβυθος Αιγιαλείας | 26 | 7 | 4 | 15 | 31 | 39 | 25 |
15 | Αυτόνομη | 26 | 1 | 0 | 25 | 12 | 141 | 3 |