Εντός έδρας φιλική ήττα για τον Παναιγιάλειο

Στη φιλική αναμέτρηση που έγινε χθες στο Δημοτικό Στάδιο της πόλης του Αιγίου ο Παναιγιάλειος γνώρισε την ήττα με 1-0 από το Ναυπακτιακό Αστέρα. Το μοναδικό τέρμα που έκρινε την αναμέτρηση πέτυχε με απευθείας εκτέλεση φάουλ ο Κοντογιάννης στο 19ο λεπτό.

Παναιγιάλειος (Φ. Γκέκας): Μπεσσής, Κουρτελέσης, Μακρίδης, Σεμπ. Αφούσσι, Σπίντζος, Αλεξ Αφούσσι, Βλαχόπουλος, Τοκάμ, Χάμζα, Λιάτος, Ψωμάρας. Στο β΄ ημίχρονο έπαιξαν: Κρεμίτσας, Τζούνιορ, Χατζηαντωνίου, Βαλλιάνος, Ροδόπουλος.

Ναυπακτιακός (Ιω. Νταλακούρας): Μένιος, Μπατσής, Χριστόπουλος, Γιαννόπουλος, Ναουμίδης, Λίτσος, Γιαννιώτης, Παλαιοπάνος, Μπλέτσας, Κοντογιάννης, Ρουμπάτος. Στο β΄ μέρος έπαιξαν: Νιφορόπουλος, Μαχαίρας, Πατρώνης, Παναγιωτόπουλος, Καρααγιάννης, Βήτος, Βάννας.