Ξεκίνησε με νίκη το πρωτάθλημα ο Φαραϊκός

Διαιτητής: Σπυρόπουλος (Μεϊντανάς-Ζούλης)

Με το δεξί ξεκίνησε τις υποχρεώσεις του ο Φαραϊκός, καθώς επικράτησε με σκορ 2-0 κόντρα στον νεανικό Άτλα.

Οι ποδοσφαιριστές του Κώστα Σπάθη μπήκαν πιο δυνατά στον αγωνιστικό χώρο και κατάφεραν να ανοίξουν το σκορ με την κεφαλιά του Ρόζου από το ύψος του πέναλτι στο 23ο λεπτό της αναμέτρησης.

Στο δεύτερο ημίχρονο ο Βέρρας με σουτ μέσα από την περιοχή διπλασίασε τα τέρματα για την ομάδα του Φαραί και χάρισε το τρίποντο στην ομάδα του.

Αρχικές συνθέσεις:

ΑΤΛΑΣ (Κώστας Στουπάκης) : Χρυσοβιτσάνος, Κυπριανίδης, Βίτσος, Φωκάς, Γεωργακόπουλος, Ηλιόπουλος, Πέτρου, Φαρδέλλας, Δριβήλας, Γρηγορόπουλος, Ντερτινής.

ΦΑΡΑΪΚΟΣ (Κώστας Σπαθής): Μήλας, Σεγγούνης, Κοσμάς, Βασιλείου, Ανδριόπουλος, Ρόζος, Μητρόπουλος, Κωνσταντακόπουλος, Γιαχαλής, Βέρρας, Κυριακόπουλος.