Ορίσθηκαν από την ΕΠΣ Αχαϊας οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου στο Ερασιτεχνικό, με το πρόγραμμα να έχει ως εξής :
Α’ Κατηγορία (20η Αγωνιστική)
Α’ Όμιλος
Σάββατο 10/2
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος, 15:30, Διαγόρας Βραχνεΐκων – Δόξα Νιφορεΐκων, Ζεντέλης (Τραγουλιάς-Θανόπουλος)
Ριόλου, 15:30, Πανμοβριακός Ριόλου – Ατρόμητος Πατρών, Κ. Ανδριανός (Σπ. Οικονόμου-Ζούλης)
Δημοτικό Κ. Αχαΐας, 15:30, Αχαΐκή – Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Πράνταλος (Αβραμοπούλου-Σακελιάς)
Ζαρουχλεΐκων, 15:30, Αναγέννηση Πατρών – Αχαιός Σαραβαλίου, Ταξιάρχης (Μπαλαρούτσος-Ωρολογάς)
Κυριακή 10/2
Ροιτίκων, 15:30, Ροϊτίκων ΑΕ – Δόξα Παραλίας, Κ. Οικονόμου (Αβραμοπούλου-Τραγουλιάς)
Λάππα, 15:30, Ατρόμητος Λάππα 2015 – Θύελλα Πατρών, Παπαδόπουλος (Μεϊντανάς-Βασιλόπουλος)
Β’ Όμιλος
Σάββατο 10/2
Νίκης Προαστίου, 15:30, Νίκη Προαστείου – Άρης Πατρών, Αντωνίου (Κακαφώνης-Σπυρόπουλος)
Κ. Ζάρρας (Σαραβαλίου), 15:30, Αχαϊκός – ΑΕ Αιγείρας Ακράτας, Κ. Οικονόμου (Μάστορας-Παυλόπουλος)
Αγυιάς, 15:30, Δαβουρλής K. 92 – Κεραυνός Αγίου Βασιλείου, Μπακόπουλος (Χριστόπουλος-Ασημακόπουλος)
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 15:30, Πήγασος Μπεγουλακίου – Αετός Ρίου, Τσάκης (Βαρελάς-Παππάς)
Καλαβρύτων, 17:00, Καλάβρυτα – ΑΠΣ Πάτραι, Βαβαρούτας (Γαλάνης-Αγγελόπουλος)
Προσφυγικών, 17:30, Εθνικός Πατρών – Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου, Ζήκος (Τζήκας-Ξουρής)
Β’ Κατηγορία (17η Αγωνιστική)
Α’ Όμιλος
Κυριακή 11/2
Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου – Αστέρας Μιντιλογλίου 0-3 α.α.
Λακκόπετρας, 15:30, Ίκαρος Λακκόπετρας – ΑΕ Νεάπολη, Κονιδάρης (Τζήκας-Φώτος)
Χαλανδρίτσας, 15:30, Σταροχώρι – Δάφνη Πατρών, Ταξιάρχης (Παυλόπουλος-Αγγελόπουλος)
Κ. Ζάρρας (Σαραβαλίου), 15:30, Δίας Σαραβαλίου – ΑΟ Τριταίας, Τσάκης (Γεωργακόπουλος-Κωνσταντόπουλος)
Νιφορεΐκων, 15:30, Κρίνος – Άτλας Α.Σ., Μαρδάς (Ασημακόπουλος-Ωρολογάς)
Ζαρουχλεΐκων, 15:30, Πυρσός Πατρών – Φαραικός, Γιαννόπουλος (Ταγάρης-Μαργαρώνης)
Λιμνοχωρίου, 15:30, Λιμνοχώρι – Παναχαϊκός, Ζήκος (Μάστορας-Τσεντούρος)
Β’ Όμιλος
Σάββατο 10/2
Ζήριας, 15:30, Φοίνικας Ζήριας – Πετεινοί, Τσεντούρος (Κονιδάρης-Κυριακοπούλου)
Αβύθου, 15:30, Άβυθος Αιγιάλειας – Αστέρας Λεοντίου, Γκοτσόπουλος (Παλούμπης-Σταυρόπουλος)
Κυριακή 11/2
Προσφυγικών, 15:30, ΑΕ Αρόης – Πανιώνιος Αχιλλέας, Μπακόπουλος (Παπαδής-Βέλλιου)
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 15:30, Απόλλων Εγλυκάδος – ΑΕ Πάτρα 2005, Βαβαρούτας (Παππάς-Πανταζόπουλος)
Καμαρών, 15:30, Αχιλλέας Καμαρών – Αίας Πατρών, Παπαχρήστος (Νικολακόπουλος-Πούλος)
Τέμενης, 15:30, Αστήρ Τέμενης – Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου, Γκαβός (Γκοτσόπουλος-Ζεντέλης)
Αγυιάς, 15:30, Ηρακλής Πατρών – ΑΕ Αιγίου, Δ. Σαββατιανός (Σαλελιάς-Α. Σαββατιανός)
Γ’ Κατηγορία
Α’ Όμιλος (14η Αγωνιστική)
Προσφυγικών, 15:15, Ολυμπιακός Πατρών – Περιβόλα, Παπαδής (Απ. Παλαιολόγος-Τσούρας)
Κυριακή 11/2
Προσφυγικών, 12:30, ΑΠΟ Αρόη – Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας 2018, Σπηλιόπουλος (Παπαδής-Μαργαρώνης)
Ζαρουχλεΐκων, 12:30, Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων – Πείρος Ισώματος, Κωνστανταρόπουλος (Θανόπουλος-Ταγάρης)
Κ. Ζάρρας (Σαραβαλίου), 13:00, Ίκαρος Πετρωτού – Ρομαϊκός Α.Σ., Βέλλιου (Γεωργακόπουλος-Κωνσταντόπουλος)
Ρεπό : Α.Ε.Κ. Πατρών
Β’ Όμιλος (12η Αγωνιστική)
Κυριακή 11/2
Ψηλαλώνια – Αργυρά Πατρών 0-3 α.α.
Αγυιάς, 12:30, Ζαβλάνι – ΑΟ Αιγίου 2019, Α. Σαββατιανός (Πανταζόπουλος-Σακελιάς)
Ρίου, 15:30, Φλόγα Κάτω Καστριτσίου – Φλόγα Ρόδιας, δεν έχει ορισθεί
Νίκης Προαστίου, 15:30, Φοίνικας Αγυιάς – Αυτόνομη Π.Ο., δεν έχει ορισθεί