Ολοκληρώθηκε η προετοιμασία της Παναχαϊκής για τον εκτός έδρας αγώνα της 2ης φάσης του Κυπέλλου Ερασιτεχνών της ΕΠΣΑ κόντρα στην Νίκη Προαστείου (15/12 – 16:00 – Panachaiki TV).
Ο Σούλης Παπαδόπουλος επέλεξε αποστολή που αποτελείται από τους εξής ποδοσφαιριστές:
Μπαμπούνης, Κοντογιώργης, Κυβελίδης, Λιποράσε, Πολίτης, Καρακλάιτς, Γούλας, Μικές, Σελινιωτάκης, Στασινόπουλος, Κατσής, Θανόπουλος, Αλεξόπουλος, Μικελάτος, Λιμάτσι, Λούσκος, Παπαχρονόπουλος, Κωνσταντακόπουλος, Σμίλτος, Χαντί.
![](https://patragoal.gr/wp-content/uploads/2021/10/pge.jpeg)