00:00 | | Ιντεπενιέντε – Μπάνφιλντ – Ποδόσφαιρο |
01:00 | | Ορλάντο Μάτζικ – Μιλγουόκι Μπακς – Μπάσκετ |
01:00 | | NBA TV 2023-24 – Μπάσκετ |
02:00 | | Παλμέιρας – Ιντερνασιονάλ – Ποδόσφαιρο |
04:35 | | MotoGP 2023 – Μηχανοκίνητα |
05:45 | | Moto3 2023 – Μηχανοκίνητα |
07:00 | | Moto2 2023 – Μηχανοκίνητα |
08:30 | | MotoGP 2023 – Μηχανοκίνητα |
10:00 | | Rallycross 2023 – Μηχανοκίνητα |
11:00 | | Lyttos Beach ITF World Tour 2023 – Τένις |
11:00 | | World Padel Tour 2023 – Τένις |
13:00 | | Lyttos Beach ITF World Tour 2023 – Τένις |
13:00 | | World Padel Tour 2023 – Τένις |
13:15 | | Άιντχοφεν – Τσβόλε – Ποδόσφαιρο |
13:30 | | Νάπολι – Έμπολι – Ποδόσφαιρο |
13:30 | | Ομπραντόιρο – Μπασκόνια – Μπάσκετ |
14:00 | | Λίβινγκστον – Ρέιντζερς – Ποδόσφαιρο |
14:00 | | Μπρεστ – Στρασμπούρ – Ποδόσφαιρο |
14:30 | | Κλαμπ Μπριζ – Σερκλ Μπριζ – Ποδόσφαιρο |
14:30 | | Nitto ATP Finals Turin 2023-24 – Τένις |
14:30 | | Γκρόιτερ Φιρτ – Φορτούνα Ντίσελντορφ – Ποδόσφαιρο |
15:00 | | Μαγιόρκα – Κάδιθ – Ποδόσφαιρο |
15:30 | | Αλμέρε Σίτι – Άγιαξ – Ποδόσφαιρο |
15:30 | | Nitto ATP Finals 2023 – Τένις |
16:00 | | Γουέστ Χαμ – Νότιγχαμ Φόρεστ – Ποδόσφαιρο |
16:00 | | Μπράιτον – Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Ποδόσφαιρο |
16:00 | | Ουντινέζε – Αταλάντα – Ποδόσφαιρο |
16:00 | | Φιορεντίνα – Μπολόνια – Ποδόσφαιρο |
16:00 | | Άστον Βίλα – Φούλαμ – Ποδόσφαιρο |
16:00 | | Λίβερπουλ – Μπρέντφορντ – Ποδόσφαιρο |
16:30 | | Λεβερκούζεν – Ουνιόν Βερολίνου – Ποδόσφαιρο |
16:30 | | Σέλτικ – Αμπερντίν – Ποδόσφαιρο |
17:00 | | Ελλάδα – Τσεχία – Μπάσκετ |
17:15 | | Μπαρτσελόνα – Αλαβές – Ποδόσφαιρο |
17:15 | | Άρης – Παναθηναϊκός – Μπάσκετ |
17:30 | | ΠΑΟΚ – Παναιτωλικός – Ποδόσφαιρο |
17:45 | | Φέγενορντ – Άλκμααρ – Ποδόσφαιρο |
18:00 | | Nitto ATP Finals Turin 2023-24 – Τένις |
18:00 | | Γκαλάτι – Ολυμπιακός – Βόλεϊ |
18:00 | | Μπιλμπάο – Ρεάλ Μαδρίτης – Μπάσκετ |
18:05 | | Ρεν – Λιόν – Ποδόσφαιρο |
18:30 | | Βέρντερ Βρέμης – Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Ποδόσφαιρο |
18:30 | | Τσέλσι – Μάντσεστερ Σίτι – Ποδόσφαιρο |
19:00 | | Λάτσιο – Ρόμα – Ποδόσφαιρο |
19:00 | | Νιου Γιορκ Νικς – Σάρλοτ Χόρνετς – Μπάσκετ |
19:30 | | Σεβίλλη – Μπετίς – Ποδόσφαιρο |
19:30 | | ΑΕΚ – ΠΑΣ Λαμία – Ποδόσφαιρο |
19:30 | | Γάνδη – Αντερλεχτ – Ποδόσφαιρο |
20:00 | | Αρούκα – Μπράγκα – Ποδόσφαιρο |
20:15 | | Περιστέρι – Καρδίτσα – Μπάσκετ |
20:30 | | Λειψία – Φράιμπουργκ – Ποδόσφαιρο |
20:30 | | Αστέρας Τρίπολης – Ολυμπιακός – Ποδόσφαιρο |
21:00 | | Γκρέμιο – Κορίνθιανς – Ποδόσφαιρο |
21:00 | | Μπραγκαντίνο – Μποταφόγκο – Ποδόσφαιρο |
21:30 | | Κηφισιά – Παναθηναϊκός – Ποδόσφαιρο |
21:45 | | Λανς – Μαρσέιγ – Ποδόσφαιρο |
21:45 | | Ίντερ – Μίλαν – Ποδόσφαιρο |
21:45 | | Μπόκα Τζούνιορς – Νιούελς – Ποδόσφαιρο |
21:45 | | Κόσοβο – Ισραήλ – Ποδόσφαιρο |
22:00 | | Ατλέτικο Μαδρίτης – Βιγιαρεάλ – Ποδόσφαιρο |
22:00 | | Nitto ATP Finals 2023 – Τένις |
22:30 | | Λος Άντζελες Κλίπερς – Μέμφις Γκρίζλις – Μπάσκετ |
22:30 | | Μπενφίκα – Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Ποδόσφαιρο |
23:00 | | Νοβοριζοντίνο – Βιτόρια – Ποδόσφαιρο |